Wtorkowe spotkania z pisarzami literatury fantasy w Obornikach

Na spotkania z pisarzami literatury fantasy zaprasza od dziś Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki.

W listopadzie Biblioteka Publiczna w Obornikach rozpoczyna nowy cykl, w ramach którego czytelnicy będę mogli spotkać się z pisarzami literatury fantasy. Pierwszym gościem (19 listopada, godz. 18.00) będzie Robert M. Wegner - autor "Opowieści z meekhańskiego pogranicza", sześciokrotny laureat Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie.

Spotkania są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

fantasy literatura

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież