Biblioteka chce uratować Mateusza

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki zaprasza na spotkanie z Panem Kleksem.

Biblioteka Publiczna w Obornikach serdecznie zaprasza na Fantastyczną Sobotę z Panem Kleksem (16 listopada, godz. 11.00), podczas której przeniesiemy się w świat bajkowej Akademii z powieści Jana Brzechwy. Dla młodych czytelników przygotowane są m.in. animacje, zajęcia warsztatowe, pokazy i fotobudkę - wszystko związane z Panem Kleksem.

Biblioteka ogłasza akcję zbierania guzików dla szpaka Mateusza. Jak wiadomo, aby odzyskać ludzką postać Mateuszowi potrzebne są guziki, dlatego każdy, kto przyniesie je w sobotę do biblioteki otrzyma specjalny dyplom z podziękowaniem. 

Zapraszamy do biblioteki. Wstęp jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2