Zapraszamy na dożynki sołeckie do Lipy

Sołectwo Lipa organizuje 17 sierpnia Dożynki Sołeckie.

Mieszkańcy Sołectwa Lipa święto plonów zaplanowali na 17 sierpnia. Mieszkańcy spotkają się tego dnia przy świetlicy wiejskiej. W ramach dożynek odbędzie się m.in. pokaz woltyżerki, występy dzieci, koncert CKM Dobrogowscy czy Mistrzostwa Sołectwa Lipa. Po godz. 19 odbędzie się msza święta dożynkowa. Do późnych godzin będzie można bawić się przy muzyce DJ Party.

dozynki soleckie w lipie

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież