fbpx

WAKACJE, ZNÓW BĘDĄ WAKACJE….. Z OFERTY OOK – WAKACJE 2019

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza do skorzystania ze swojej wakacyjnej oferty.

Nie jesteśmy zwolennikami przesiadywania całymi dniami  przed komputerem, ale mała godzinka, którą proponujemy,  zapewne nie zaszkodzi. Tym bardziej, że  zabawy będą zupełnie inne, niż  gierki, w które zazwyczaj gracie.

17 – 19 lipca 2019 r.  godz. 9.00 do 10.00  od 9 lat

INTER /AKTYWNE WAKACJE

To warsztaty o tematyce informatycznej z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Kolor, obraz, animacja – to hasła przewodnie trzydniowych spotkań. Uczestnicy wykorzystując m.in. kody QR, kolorowe kubeczki, czy zakodowane obrazy, będą poszukiwać odpowiedzi  na pytanie: Co to jest i jak powstaje animacja komputerowa? Zajęcia będą przeplatane ćwiczeniami wykonywanymi wspólnie na dotykowej tablicy interaktywnej. Spotkania poprowadzi pani Natalia Pyssa  (matematyk, informatyk)

KOSZT:  40 zł – kurs trzydniowy / 20 zł – jeden dzień

 Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: OOK tel. 61-29-61-424/ 605-600-494

Warto już dziś się zapisać.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie OOK? 

 PIDŻAMA PARTY / 1 – 2 lipca (środa – czwartek) / 18.00 – 12.00 /
koszt: 40 zł / dla dzieci: 6 – 9 lat
Nocka poza domem? Dlaczego nie! Pidżama party to propozycja dla nocnych marków, żądnych wrażeń i przygód. Mimo krótkiego czasu trwania biwaku zdążymy poeksperymentować w kuchni, spalić trochę kalorii, poczuć dreszcze grozy podczas seansu filmowego i sprawdzić swoje siły jako prawdziwi ARTYŚCI! A czy pójdziemy spać? To się okaże!
W cenę wliczone są 3 posiłki dla dzieci (kolacja, śniadanie, II śniadanie).

PÓŁKOLONIA / 6 – 10 lipca (poniedziałek piątek) / 8.00 – 16.00 /
koszt: 200 zł / dla dzieci: 6 – 12 lat
Ośmiogodzinna półkolonia obfituje w wiele ciekawych zajęć i warsztatów prowadzonych przez rozmaitych instruktorów. Kto choć raz pomyślał, że w OOK nic już nikogo nie zaskoczy ten jest w ogromnym błędzie! W program zajęć wplecione zostały m.in. zajęcia gry na kotłach, zabawy plastyczne EKO – ART, bowling, gry i zabawy terenowe.
Na zajęcia dzieci przynoszą II śniadanie (kanapki, soczki). W cenę wliczony jest obiad (catering).

CENTRUM EDUKACJI REGIONALNEJ I PRZYRODNICZEJ MNISZKI / 16 lipca (czwartek) /
8.00 – 16.00 / koszt: 30 zł / dla dzieci: 6 – 12 lat
Choć brzmi bardzo poważnie, oferta Centrum adresowana jest zarówno dla małych jak i dla dużych zwiedzających, bowiem pozwala nie tylko przenieść się w odległe czasy wasali i seniorów, ale także spróbować żyć ich życiem! Tak więc proponujemy: warsztaty pokazowe ginących zawodów – kowalski, szewski, garncarski, wikliniarski, stanowisko pszczelarza, sprzęty dawnego gospodarstwa domowego, poznać cykl prac rolniczych i dawne maszyny rolnicze a także spróbować swoich wyplatając koszyk z wikliny lub lepiąc garnek na prawdziwym kole garncarskim! Na koniec oczywiście uczta dla … ciała czyli kiełbasa z ogniska.

miniPÓŁKOLONIA / 20 – 24 lipca (poniedziałek – piątek) / 10.00 – 14.00 /
koszt: 75 zł / dla dzieci: 6 – 12 lat
W cztery godziny nie można oderwać się od rzeczywistości? Można! Czterogodzinna półkolonia to propozycja dla każdego, kto uwielbia kreatywne zabawy, nie boi się wyzwań i chętnie eksperymentuje. Dla wielbicieli sportowych rozgrywek – zajęcia ruchowe; dla urodzonych artystów – zabawy plastyczne; dla kinomanów – projekcje filmowe.
W cenę wliczone jest II śniadanie (poczęstunek, napój).

KINO BAMBINO / 30 lipca / czwartek / wstęp wolny
Kino w Obornikach? Dlaczego nie! Dzieciaki w wieku 6 – 9 lat zapraszamy na seans o godzinie 10.00, natomiast o godzinie 12.00 wyświetlamy film dla nieco starszych (10 – 12 lat).

Ilość miejsc ograniczona.

ook oborniki oferta na wakcje