Przejdź do głównej treści

Kino objazdowe w Rogoźnie już za tydzień

| eoborniki.pl, rck | Zapowiedzi kultura

Rogozińskie Centrum Kultury zaprasza na kilka seansów filmowych.

W niedzielę 7 kwietnia oraz dzień później w Rogoźnie będzie można zobaczyć kilka filmów w ramach współpracy z Kinem objazdowym Ferment. W RCK wyświetlone zostaną animowane produkcje dla dzieci, ale pojawi się także romantyczna komedia. "Kurier" natomiast zadowoli zwolenników filmów sensacyjnych.

Szczegóły można znaleźć na poniższym plakacie.

kino objazdowe rogoźno

W sobotę odbędzie się trzecia edycja Ryczywolskiego Rajdu Turystycznego.
Poezja Jana Kochanowskiego będzie czytana podczas tegorocznej akcji "Narodowego Czytania".
UWAGA ZMIANA TERMINU! 29 sierpnia Park OOK zamieni się w miejsce pełne włoskich smaków i dźwięków. Będzie pizza, konkurs i kino plenerowe z „Gladiatorem”.
Mimo kapryśnej pogody organizatorzy potwierdzają: koncert Justyny Szafran odbędzie się w sobotę, 23 sierpnia, na obornickim Rynku. Początek o godzinie 20:00.
Już 6 września (sobota) w godzinach 13:00–21:00 spotykamy się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rogoźnie, by wspólnie świętować i integrować się międzypokoleniowo! - informuje strona rogozińskiego urzędu.
Rynek w Obornikach ponownie rozbrzmiewa muzyką – a my szykujemy się na kolejne spotkanie z kulturą pod gołym niebem. Do Obornik przyjeżdża gwiazda światowej sławy – Urszula Dudziak wraz z córką Miką Urbaniak.
Lato w Obornikach nabierze nowego, muzycznego wymiaru. Już 26 lipca na Rynku wystartuje cykl koncertów plenerowych „Letnie Konstelacje Dźwięków”, który przez kolejne sobotnie wieczory będzie przyciągać mieszkańców i gości wyjątkowymi brzmieniami.