fbpx

Wygraj bilety na komedię "Żona do adopcji"

Stacja Art Impresariat Artystyczny oraz Redakcja portalu Wirtualny Powiat www.eoborniki.pl zapraszają do udziału w konkursie.

Już w piątek 29 marca w Obornickim Ośrodku Kultury zobaczymy komedię teatralną  "Żona do adopcji".  W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć!

Bilety na komedię można zakupić w kasie Obornickiego Ośrodka Kultury oraz na kupbilecik.pl. Ceny wejściówek wynoszą 50zł. Dla naszych czytelników mamy jednak niespodziankę. Już w poniedziałkowy wieczór 25 marca o godz. 20:00 wystartuje konkurs. Do wygrania będą aż 3 podwójne wejściówki na ten spektakl. Aby je otrzymać będzie trzeba wysłać na wskazany adres e-mail odpowiedzi na pytania. Dla najszybszych czekać będą bilety! Dla czytelników portalu eoborniki.pl pytania nie sprawią trudności. 

plakat zona do adopcji