fbpx

Nowy teledysk obornickiej gwiazdy Disco

bartek teclaw 1

Bartek Tecław kilka lat temu zaistniał na polskiej scenie disco i czuje się na nie świetnie.  W minionym tygodniu zakończył pracę nad nowym klipem do piosenki pt. Szalej z nami mała. 

 

Jak zapowiada autor utworu, nowa piosenka będzie hitem a teledysk zaskoczy wszystkich fanów.  Ciekawostką jest fakt  iż utwór powstał przy współpracy z liderem zespołu Two Boys Pawłem Zawieją który jest równie znaną osobowością w świecie muzyki Disco. Ma on na swoim koncie muzycznym takie hity jak „Makareny nowy ruch” czy  „Jesteś moim niebem”.

Artyści zdradzili nam kilka szczegółów z planu zdjęciowego który odbył się nad polskim morzem. Podczas rozmowy Bartek i Paweł  kilkukrotnie  wspominali -  jednocześnie dziękując za super atmosferę i profesjonalną obsługę w Hotelu Doris Spa w Kołobrzegu gdzie zostało nakręcone kilka scen zawartych w nowym wideoklipie. Wizerunek wokalistów jest niebanalny a scenariusz teledysku jest jeszcze tajemnicą, której wolimy nie zdradzać aby nie psuć niespodzianki fanom.  Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi nowego hitu.

 

 

Po raz kolejny Bartek udowadnia że w pełni zasłuży na tytuł Człowieka Roku 2014.

My ze swej strony chcielibyśmy życzyć obu artystą spełnienia muzycznych marzeń i wielu sukcesów zawodowych.   Po premierze telewizyjnej nowego utworu mamy nadzieję że piosenkarze znajdą czas na udzielnie nam obszernego wywiadu.