fbpx

Zumba dla „AZORKA”.

zumba azorek

W dniu 27 lutego w Obornickim Ośrodku Kultury odbył się pierwszy charytatywny maraton zumby. Pomysłodawcą oraz współorganizatorem tego tanecznego spotkania była nauczycielka wychowania fizycznego oraz instruktorka zumby z Rogoźna Monika Chudzicka. 

 

W zorganizowaniu imprezy pomogli między innymi:  Aleksandra Mokrzycka od wielu lat zaangażowana w działalność na rzecz bezdomnych zwierząt, firmy „SZEWOL” i „EXPO-CONSTRUCT” oraz Milena Nowaczkowska i Beata Kaczmarek które przyczyniły się do wypromowania imprezy /plakaty, banery/,  Obornicki Ośrodek Kultury udostępniając salę i obsługę techniczną. Od strony kulinarnej maraton przygotowała drużyna zumby z Rogoźna i Parkowa.

Zabawę prowadzili instruktorzy zumby i tak:

- Monika Chudzicka z Rogoźna

- Magda Gertig z Poznania

- Klaudia Drzazga z Bydgoszczy

- Kasia Stachowiak z Wronek

- Anna Moller z Poznania

- Kasia Sadowska z Wągrowca

- Sylwia Odwrot z Szamotuł

- Krzysztof Najrzał z Gąsawy

- Ryszard Gotlib z Piły

- Łukasz Koźlicki z Torunia

W rolę didżeja wcielił  się Zbigniew Chudzicki.

Instruktorzy oraz około 50 uczestników przez trzy godziny wylewało ostatnie poty w bardzo intensywnym tańcu, a efektem tego maratonu było zebranie około 1200 złotych które przekazane zostały na potrzeby SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT „AZOREK” w Obornikach.

Organizatorzy zapowiadają że to nie koniec, że będą kolejne charytatywne maratony. Chapeau  bas przed miłośnikami zumby którzy przez wspólną zabawę pomagają tym którzy sami o tą pomoc nie poproszą.