fbpx

REVOLUTION CLUB FESTIVAL

IMG 7068

W dniu 16 stycznia w Obornickim Ośrodku Kultury odbyła się zimowa edycja przeglądu muzyki klubowej. Organizatorzy uznali iż rozmiar i charakter imprezy zasługuje na określenie festiwal. Impreza rozpoczęła się o godzinie 20.00 a zakończyła grubo po północy, a mimo to miłośnikom tego gatunku nie zabrakło energii i wigoru do wspólnej wielogodzinnej zabawy.

Na początku imprezy rozstrzygnięto konkurs na ”Didżeja Zimy”. Uczestnicy konkursu prezentowali swoje nagrania  na faceboooku.  Na podstawie tzw. „polubień” oraz oceny gremium wyłonionego przez organizatorów konkursu ogłoszono werdykt. „Didżejem Zimy” został Jakub Izydorczyk uczeń Zespołu Szkół im. T. Kutrzeby w Obornikach. On też rozpoczął ostre granie.

Ponadto wystąpili dobrze znani w Obornikach:  De Jessy, Rush, Key Si i Koza. Dodatkowymi atrakcjami były efekty laserowe w połączeniu ze specjalnie wytwarzanym dymem.

Festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem, w imprezie wzięło udział około 300 osób, a nad bezpieczeństwem czuwali ochroniarze z agencji LYON.

Bartosz Koza i Bartosz Wesoły organizatorzy przeglądu   dziękują wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tej muzycznej imprezy.