fbpx

Teresa Werner na finał roku 2015 w OOK

teresa werner

Nie lada gratką dla fanów Teresy Werner, gwiazdy Telewizji SILESJA był jej koncert, który odbył się 30 grudnia w Obornickim Ośrodku Kultury.

Artystka koncertowała w Obornikach po raz drugi. Pierwszy występ odbył się 17 stycznia 2014 roku. Teresa Werner wiele lat współpracowała z Zespołem Pieśni i Tańca ŚLĄSK. Kolejny , nowy etap w muzycznej karierze wokalistki realizowany jest z rozmachem i cieszy się dużym powodzeniem.

O popularności pani Teresy świadczą pełne sale publiczności na koncertach. Dla jednej z fanek Pani Teresy obornicki koncert był 39 na którym była. Łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością sprawia iż koncerty mają charakter swojskiej biesiady.

Cytując słowa Krzysztofa Szweda producenta wydawnictw muzycznych a jednocześnie prowadzącego obornicki koncert: „Teresa jest nowoczesna, przyszłościowa, skrojona na 21 wiek”.

Przytoczmy tytuły kilku  utworów które między innymi usłyszeliśmy w środowym koncercie: „Z Tobą tańczyć chcę”, „Kochany czekam”, „Mamo kocham Cię”, „Kocham swoje morze” czy chyba najbardziej znany „Dała bym Ci dała”.

Piosenkarce towarzyszyli Bogdan Kotowski grający na akordeonie i instrumentach klawiszowych i Marek Gorlitz grający na gitarach i mandolinie.