fbpx

Kabaret Moralnego Niepokoju w Obornikach (foto)

kmn m

Trudno ukryć, że w Obornickim Ośrodku Kultury w ostatnim czasie mieliśmy przyjemność gościć  kabarety z najwyższej półki. Odwiedzili nas: Artur Andrus, „Łowcy . B”, „Paranienormalni” i „Kabaret Skeczów Męczących”.  Do wymienionych 30 maja dołączył  „Kabaret Moralnego Niepokoju”.   

Przedstawiony program pod tytułem „Jerzyk dzisiaj nie pije” (też tytuł jednego z nowych skeczy) to znane hity jak chociażby  „Odrabianie lekcji” czy  „Palenie” ale też zupełnie nowe skecze nie znane jeszcze z TV czy internetu.  Wszystkie ono odzwierciedlają przywary i zachowania Polaków w naszej nie najłatwiejszej rzeczywistości. Ironizujące teksty i  wspaniałe predyspozycje kabaretowe grupy zagwarantowały zamierzony efekt. Występ jak zawsze na bardzo wysokim poziomie, profesjonalny i w bardzo dobrym guście.

Osoby które zdecydowały się na sobotnią propozycje Obornickiego Ośrodka Kultury nie mogą być zawiedzione, publiczność bawiła się znakomicie. Nie obyło się bez bisów, autografów i wspólnych zdjęć.

Przypomnijmy,  kabaret powstał w 1993 roku na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie występuje w składzie: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał  Zbieć  i Magdalena Stużyńska.

To był naprawdę mocny koniec miesiąca maja w O.O.K.