fbpx

Słoneczny Dzień Dziecka w Bogdanowie

fot. UM ObornikiPrzejażdżka bryczką, konkursy z nagrodami i skoczne trampoliny to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano w niedzielę, 5 czerwca dla najmłodszych mieszkańców Bogdanowa.

Gorące popołudnie upłynęło tu we wspaniałej atmosferze i dobrych humorach. Imprezę tradycyjnie poprowadził aktualnie pełniący obowiązki dyrektora OCSu, mieszkaniec Bogdanowa – Tadeusz Ratajczak. Zachęcał on dzieci do wspólnej zabawy, udziału w konkurencjach indywidualnych oraz w nietypowej sztafecie rodzinnej.

Wśród zaproszonych gości znalazł się również Zastępca Burmistrza Piotr Woszczyk, który częstował maluchy czekoladowymi wafelkami. Tego dnia na terenie boiska w Bogdanowie na wszystkie dzieci czekały również kiełbaski z grilla, lody i słodkie gofry. Żadne z dzieci nie opuściło tego dnia bogdanowskiego boiska z pustymi rękami. Sołtys i Rada Sołecka zgromadzili bowiem okazałą ilość nagród, które można było wygrać w poszczególnych konkurencjach. Ufundowane były one przez mieszkańców tej miejscowości, lokalne firmy oraz Urząd Miejski w Obornikach.

źródło UM Oborniki