fbpx

Dzień Dziecka na ROD im. Przemysława

fot.UM RogoźnoW środowe popołudnie 1 czerwca Rodzinny Ogród Działkowy im. Przemysława wraz z Rogozińskim Centrum Kultury zorganizował festyn z okazji Dnia Dziecka, w którym mogli wziąć udział najmłodsi mieszkańcy Rogoźna wraz ze swymi rodzicami i dziadkami. Podobnie jak w latach ubiegłych zorganizowana na terenie ROD impreza cieszyła się wielkim zainteresowaniem mieszkańców, którzy przybyli całymi rodzinami aby w znakomitych humorach i sprzyjającej pogodzie świętować ten jeden wyjątkowy dzień w roku.

Otwierając festyn prezes ROD Andrzej Koprowski zachęcił wszystkich do wspólnej zabawy i korzystania z atrakcji, które długo by można wymieniać. Były występy, przejażdżki kucykami, skoki na trampolinie, wyścigi na nartach, dart, skoki na skakance, slalom, rzuty do kosza. Zainteresowaniem cieszyły się stoiska z watą cukrową, słodyczami i zabawkami. Wszyscy chętni mogli obejrzeć występy zespołów RCK: Iskierek i PA-MAR-SZE oraz wysłuchać piosenek w wykonaniu uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wiardunkach.

Atrakcją dla odważnych, a znalazła się ich spora grupa, były przejażdżki na motorach, które zapewnili członkowie klubu motocyklowego z Rogoźna. Najmłodsi mogli sprawdzić się też w roli strażaków polewając wodą z prawdziwego węża strażackiego – tę wyjątkową możliwość zapewniła OSP Rogoźno przybywając na festyn swymi samochodami. Imprezę poprowadzili jak zawsze niezawodni Piotr Szturmiński i Ryszard Dworzański. Buzie najmłodszych mieszkańców Rogoźna były w tym wyjątkowym dniu zadowolone i uśmiechnięte, a więc w ich imieniu dziękujemy organizatorom za udaną zabawę i moc atrakcji.

źródło UM Rogoźno, red. BC