fbpx

Wygraj koszulkę z autografem Sylwii Grzeszczak! (film)

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest koszulka portalu eoborniki.pl z autografem Sylwii Grzeszczak.

Przed tygodniem koszulkę z autografem Libera zdobyła Beata Palacz z Rogoźna. A jak zdobyć kolejną koszulkę? To proste. Wystarczy, że prześlecie do nas poprawną odpowiedź na poniższe pytanie i dopisze Wam szczęście podczas losowania. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 15.08. do godz. 20:00. Odpowiedzi przesyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści podajcie swoje dane adresowe łącznie z numerem telefonu, abyśmy uzgodnili formę przekazania nagrody. Wyniki ogłosimy w czwartek o godz. 22:00.

Przesłane dane nie będą przechowywane! Przesyłając dane na nasz adres automatycznie wyrażacie zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska w wypadku wygrania konkursu!

Pytanie brzmi: Do których piosenek z ostatniej płyty Sylwii Grzeszczak słowa napisał Liber? Przypominamy, że płyta wydana 11 czerwca br. nosi nazwę "Komponując siebie".