fbpx

Wygraj koszulkę z autografem Libera! (film)

Nasza koszulka z autografem laureata ESKA Music Awards czeka na Was!

W sobotni wieczór podczas gali Eska Music Awards statuetkę dla "Najlepszego artysty" otrzymał Liber. To trzecie takie wyróżnienie dla mieszkańca Bogdanowa. Z tej okazji ogłaszamy konkurs. Na zwycięzcę czeka koszulka naszego portalu z autografem Libera.

Jak zdobyć koszulkę? To proste. Wystarczy, że prześlecie do nas poprawną odpowiedź na poniższe pytanie i dopisze Wam szczęście podczas losowania. Na zgłoszenia czekamy do godz. 20:00. Odpowiedzi przesyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści podajcie swoje dane adresowe łącznie z numerem telefonu, abyśmy uzgodnili formę przekazania nagrody. Wyniki ogłosimy o godz. 22:00.

Przesłane dane nie będą przechowywane! Przesyłając dane na nasz adres automatycznie wyrażacie zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska w wypadku wygrania konkursu!

Pytanie brzmi: W których miejscach kręcony był teledysk do piosenki "Nie patrzę w dół" wykonywanej przez Libera i Natalię Szroeder. Należy podać ich 6. Dla ułatwienia prezentujemy wspomniany wyżej clip.

 

{jcomments off}