fbpx

Zdobądź bilet na występ kabaretu Ani Mru Mru

Już dziś rusza konkurs, w którym są do wygrania 2 bilety na występ kabaretu Ani Mru Mru, który odbędzie się w Obornickim Ośrodku Kultury 14 kwietnia o godz. 16:00.

Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie i zgarnąć bilet! Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 kwietnia do godz. 20. Pozostało mało czasu, ale na pewno dacie radę!

Pytanie konkursowe: W którym roku miał miejsce poprzedni występ kabaretu Ani Mru Mru na deskach OOK?

 

Regulamin konkursu.

1. Organizatorem konkursu jest WP EO.PL zwany dalej Organizatorem.
2. Do wygrania są dwa pojedyncze bilety na występ Kabaretu Ani Mru Mru, który odbędzie się w Obornickim Ośrodku Kultury w dn. 14 kwietnia br. o godz. 16:00.
3. Fundatorem biletów jest OOK.
4. Odbiór biletów nastąpi po wylegitymowaniu się przy wejściu do OOK tuż przed występem.
5. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest przesłanie w terminie nie późniejszym niż 12 kwietnia 2013 godz. 20:00 na mailowy adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpowiedzi na jedno pytanie.
6. W losowaniu wezmą tylko te osoby, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie.
7. Losowanie przeprowadzi komisja składająca się z redaktorów portalu eoborniki.pl pod przewodnictwem red. naczelnego.
8. Osoba, która wyśle zgłoszenie (odpowiedzi na pytania) wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska na portalu Organizatora oraz platformach od niego zależnych.
9. Wszystkie sprawy sporne na bieżąco rozstrzygane są przez Organizatora po kontakcie mailowym lub telefonicznym.