fbpx

Bo bez kobiet wielka bieda

Bo bez kobiet wielka biedaW Rożnowie już 3 rok z kolei Rada Sołecka zaprosiła Mieszkanki Rożnowa do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Uroczystość odbyła się 09.03.2013 w wiejskiej świetlicy.

Po powitaniu gościu przez Sołtysa P.Tomasza Łukaszewicza oraz Burmistrza P.Tomasza Szramę i wręczeniu symbolicznych kwiatów, odbyła się część artystyczna spotkania którą rozpoczęła młodzież przygotowana pod batuta pani Aliny Reich, w dalszej kolejności ogromna furorę zrobił występ kabaretowy przygotowany przez Panie z Zespołu Rożnowianie. Panie z Rady Soleckiej przygotowały zabawiały gości anegdotami, dowcipami.

Na zakończenie zaprezentowano POKAZ MODY ROŻNOWSKICH projektantów na sezon wiosna-lato 2013. Odpowiedni opis oraz muzyka i niezwykle dobrze bawiące się w konkursie Panie ubawiły wszystkich gości do łez.

Sołtys Rożnowa zachęcał aby Panie czynnie brały udział w życiu sołectwa. Zaprosił do odwiedzania strony internetowej www.roznowo.com.pl, oraz profilu sołectwa na Facebooku. Sołtys zaprosił również na spotkanie założycielskie stowarzyszenia rożnowskiego, które ma się odbyć pod koniec kwietnia.

Rada Sołecka i Sołtys dziękują za tak liczne przybycie i zapraszają za rok.