fbpx

Bal Abstynencki

Bal AbstynenckiW sobotę, 26 stycznia ponad 120 osób bawiło się na Karnawałowym Balu Abstynenckim zorganizowanym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Obornikach. Bal rozpoczął się powitaniem Pani Renaty Nochowicz – Przewodniczącej GKRPA.

W tym roku odbył się on w przestronnej sali Zespołu Szkół przy ul. Obrzyckiej. Za jedyne 50 zł od osoby, impreza dofinansowana jest ze środków Komisji, poza dobrą zabawą przy dźwiękach serwowanych przez DJa oraz poczęstunkiem, na uczestników czekały ciekawe niespodzianki.

Owacyjnie przyjęto Pana Andrzeja Wargułę z Obornickiej Orkiestry Dętej, który wykonał kilka utworów na saksofonie. Wspaniałym przerywnikiem w zabawie okazał się także występ profesjonalnej pary tanecznej ze studia tańca TAKT w Obornikach. Młodzi adepci szkoły zaprezentowali tańce standardowe i latynoamerykańskie. Jak co roku, uczestnicy imprezy bawili się wyśmienicie, a parkiet wypełniony był po brzegi już od pierwszych dźwięków. Tradycja organizowania zabaw abstynenckich sięga w Obornikach dziesięciu lat, a chętnych, którzy chcą bawić się bez alkoholu – co roku przybywa.