fbpx

Przy muzyce o... "Bitwie na głosy"

W sobotnie popołudnie 15.12.2012r. jeszcze raz w Obornickim Ośrodku Kultury mogliśmy poczuć atmosferę "Bitwy na Głosy". Do Obornik zawitał Liber i jego Drużyna.

Podczas spotkania z cyklu "Przy muzyce o... " cofnęliśmy się w czasie, aby przywrócić choć na moment to niecodzienne wydarzenie, którego byliśmy wszyscy świadkami. Jeszcze raz więc powróciliśmy do castingu i kolejnych etapów "Bitwy...". Goście OOK zdradzili kilka tajemnic programu i tego co działo się za kulisami. Ponownie mogliśmy, choć już na spokojnie, poczuć atmosferę happeningu, który odbył się na obornickim Rynku.

Spotkanie to było także okazją do wysłuchania na żywo "wykonów" członków drużyny Libera. Choć zabrakło 7 osób, to jednak zebrana w OOK publiczność mogła być zadowolona. Szczególnie, że Drużyna pożegnała się z publicznością kolędą "Bóg się rodzi" w mocnym, rockowym stylu.

Część zaprezentowanych informacji opowiadających o tym, co się działo podczas programu mieliśmy szansę zweryfikować sami będąc dwukrotnie w trakcie programu razem z Drużyną Libera w Warszawie. Szczególnie zapadł nam w pamięci finałowy odcinek, który spędziliśmy właśnie na zapleczu. Zachęcamy do obejrzenia jeszcze raz naszych materiałów filmowych i zdjęć od castingu aż po finał!

Przeżyj to jeszcze raz!

1. Liberomania

2. Liber

3. Liber team

4. Drużyna Libera