fbpx

Trzech bardów w OOK - 30.11.12 (film)

W piątkowy wieczór 30.11.2012r. publiczność w Obornickim Centrum Kultury była świadkiem wspaniałego koncertu pt. „Andrzejkowy Wieczór Bardów”. Na scenie pojawili się: Bogusław Nowicki (gitara), Kuba Sienkiewicz (gitara) oraz Marek Stefankiewicz (pianino).

Trzech bardów zaprezentowało zwoje najlepsze walory. Artyści zaprezentowali  sporą dawkę pogodnego humoru, wytchnienia. Bogusław Nowicki, satyryk, autor refleksyjnych, niepozbawionych autoironii opowieści o człowieku, jego dążeniach i  tęsknotach zaprezentował  „Wóz”, „Na oceanie”, czy „Drzewo jak drzewo”.

Kuba Sienkiewicz ze swoją stylową gitarą poderwał publiczność piosenkami z bogatej twórczości „Elektrycznych gitar”. Utwory, które inspirowane są jego życiem, również tym zawodowym, są obecne w naszym życiu na każdym kroku, bo któż z nas nie zna takich utworów, jak: Spokój grabarza, To już jest koniec, Ona jest pedałem, Co Ty tutaj robisz, Co powie Ryba, Nie urosnę, Cyrk, Człowiek z liściem, Przewróciło się, czy Jestem z miasta.

Marek Stefankiewicz, jako były członek zespołu Budka Suflera i wspaniały instrumentalista klawiszowy, wzbogacał wszystko muzycznie, czym doskonale uzupełniał śpiew i grę na gitarze Bogusława Nowickiego i Kuby Sienkiewicza.

Pozostaje tylko żałować, że tego dnia do OOK przybyło tak mało osób, a teraz gdy opowiadamy o tym tym koncercie  słyszymy - ...., SZKODA, ŻE NIE WIEDZIAŁEM. Znamy na to lekarstwo - zapraszamy do częstszego zaglądania na eoborniki.pl.