fbpx

Dzień Seniora w Rogoźnie

Dzień Seniora w Rogoźnie. fot. Ł.Zaraznek14 listopada w Rogozińskim Centrum Kultury odbyło się odbyło się spotkanie PZEiR Koło ROFAMA z okazji Dnia Seniora. Po powitaniu zebranych przez prezesa Henryka Wesołowskiego głos zabrał Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie Zdzisław Hinc.

Pan Hinz w imieniu zaproszonych gości (Burmistrza Janusa, Dyrektor PCPR Barbara Słabolepsza-Rojna, kierownik GOPS Ewelina Kowalska) złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim seniorom,  aby czas jesieni życia upływał w zdrowiu i spokoju ducha. Zaraz po Przewodniczącym w imieniu zarządu okręgowego życzenia złożyła przewodnicząca rejonu Czesława Sołtysiak.

W dalszej części prezes Wesołowski złożył życzenia państwu Zaganiaczyk, którzy niebawem świętować będą diamentową rocznicę ślubu. Po chóralnym odśpiewaniu „Sto lat” na scenie zagościł kwartet z rogozińskiego Chóru ECHO, na czele z panią Kazimierą Kościółek i Józefem Zarębskim. W kilkudziesięciominutowym kabaretowym występie rozbawili szanownych seniorów piosenkami, skeczami i żartami z życia emeryta. Po tej swoistej uczcie dla ducha przyszedł czas na konsumpcję i zabawę taneczną.