fbpx

Neo- Nówka (film)

Neo- Nówka (film)Choć od poprzedniego występu NEO – NÓWKI w Obornikach minęły już 3 lata, nie można zarzucić kabaretowi lenistwa i spoczęcia na laurach. Trójka niecodziennych i obdarzonych humorem mężczyzn, przyjechała do Obornickiego Ośrodka Kultury z całkiem nowym programem The Sejm, który, obiektywnie rzecz biorąc, z precyzją chirurga obrazował sytuacje społeczne i polityczne także w Obornikach…

NEO – NÓWKA czasem brutalnie, czasem drastycznie ale na pewno z ogromną dozą humoru przedstawiała swój punkt widzenia na polską rzeczywistość. Nie zostawiła suchej nitki na władzach zarówno niższego jak i wyższego szczebla, czyniąc to jednak w niebywale komiczny acz dobitny sposób. Czy znajomość języka angielskiego popłaca? Mieliśmy okazję się przekonać, że na pewno jego nieznajomość szkodzi. Wiemy również czym grozi kłamstwo na antenie i dlaczego teatr powoli poddaje się komercji. Stroje budziły podziw, dialogi – salwy śmiechu a rozentuzjazmowana publiczność motywację do przedstawień ponadprogramowych!

Jako bis, wrocławska grupa zaprezentowała znany i lubiany skecz Niebo. Po spektaklu można było zakupić płyty, poprosić o autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcie z Kabaretem Neo – Nówka.

 

 

źródło OOK