fbpx

Piłkarzyki K-OOK!-O Euro-Spoko

Piłkarzyki K-OOK!-O Euro-Spoko. fot. TV-ObornikiGra w piłkarzyki jest jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wymyślono. Niby banalna konkurencja polegająca na odpowiednim ustawieniu plastykowych figurek piłkarzy, a jednak gra ta przysparza graczom dużo przyjemności i pozytywnych emocji.

Mieliśmy już szachy z żywymi figurami doczekaliśmy się wreszcie piłkarzyków z żywymi figurkami. Konstrukcja boiska to dmuchany prostokąt, na którego krótszych bokach zainstalowano bramki. Do bocznych band przymocowano aluminiowe rury, które miały na stałe przymocowane strzemiona dla zawodników – i już mamy boisko dla “ożywionych” piłkarzyków.

Turniej odbył się 28 czerwca 2012 roku i nosił nazwę “K-OOK!-O Euro-Spoko Turniej Gigantycznych Piłkarzyków”. Najlepsi w kategorii  instytucji, organizacji, stowarzyszeń, okazali się strażacy z Komendy Powiatowej. Drugie miejsce zajął Brass Band a trzecie Obornicka Orkiestra Dęta. Laury mistrzowskie wywalczył w kategorii open zespół Woo-Doo. Zespół ten z przystąpieniem do zabawy zwlekał do ostatniej chwili. Miejsce drugie wywalczyli Fintifluszka, trzecie : OSP Chrustowo.To była świetna zabawa.