fbpx

Głosuj na OJCÓW i 2FINGERS

Uwaga można oddać głosy w konkursie INEA GRA na zespoły z naszego powiatu. Głosujcie na kapele OJCOWIE i 2FINGERS. Pozostało już niewiele czasu (do 30.06) aby pomóc naszym ziomkom w zakwalifikowaniu się do dalszego etapu konkursu. Szczególne znaczenie mają tutaj sympatie na Facebooku ponieważ to za pośrednictwem aplikacji tego portalu można oddać głos.

O tym kto zwycięży w konkursie INEA GRA zdecydują więc w pierwszym etapie facebookowicze, głosując na ulubione nagrania. Następnie spośród 10 utworów, które zdobędą najwięcej głosów, jury wybierze finalistów konkursu. Nowością w tym roku jest tzw. „dzika karta”. Każdy z członków jury ma prawo przyznania jednej „dzikiej karty” wykonawcy, który nie znalazł się w czołowej, wskazanej przez internautów dziesiątce. Na zwycięzców INEA GRA czekają nagrody pieniężne, warsztaty w studiu nagraniowym i występ na scenie Pyrlandii 2012.

Regulamin i więcej informacji na temat konkursu dostępne są na stronie www.dnipyrlandii.com.pl oraz w aplikacji konkursowej www.facebook.com/inea.gra. Można oddać tylko jeden głos, kolejne można oddawać jeżeli uda się kogoś zaprosić do uczestnictwa w konkursie. Warunkiem uczestnictwa jest „polubienie” profilu konkursu Inea Gra.

Bezpośrednie linki do głosowania na nasze zespoły: OJCOWIE  -->2FINGERS -->

Linki te prowadzą do strony z głosowaniem dopiero po akceptacji warunków konkursu.

red. eoborniki za Profile Poznań