fbpx

To mo┼╝e by─ç fajny pomys┼é na ÔÇ×rowerow─ů przygod─ÖÔÇŁ

­ŁŚĽ­ŁŚ▓­Łśç­ŁŚŻ┼é­ŁŚ«­Łśü­ŁŚ╗­Łść ­ŁŚŻ­ŁŚ┐­Łśç­ŁŚ▓­Łśä­ŁŚ╝╠ü­Łśç ­ŁŚ┐­ŁŚ╝­Łśä­ŁŚ▓­ŁŚ┐­ŁŚ╝╠ü­Łśä

Z inicjatywy Urz─Ödu Marsza┼ékowskiego Województwa Wielkopolskiego do niedzieli, 5 czerwca, mo┼╝na bezp┼éatnie przewie┼║─ç rower w poci─ůgach Kolei Wielkopolskich i Polregio.

Bezp┼éatny przewóz rowerów poci─ůgiem w dniach 3-5 czerwca 2022 r uruchomiony zosta┼é z okazji ┼Üwiatowego Dnia Roweru, który przypada┼é na 3 czerwca. Pasa┼╝erowie zwolnieni b─Öd─ů z op┼éaty za przewóz roweru w poci─ůgach uruchamianych przez Koleje Wielkopolskie oraz przez POLREGIO na obszarze województwa wielkopolskiego.

Wielkopolska posiada wiele atrakcyjnych szlaków rowerowych. Warto dojecha─ç poci─ůgiem i sprawdzi─ç je osobi┼Ťcie! Infomacje o szlakach rowerowych w Wielkopolsce dost─Öpne s─ů np. na stronie  https://wielkopolska.travel/tag/szlaki-rowerowe/. By─ç mo┼╝e kto┼Ť z innych cz─Ö┼Ťci Wielkopolski zawita w nasze strony i odwiedzi ┼Ťcie┼╝ki rowerowe w powiecie obornickim?

Korzystaj─ůc z bezp┼éatnych przewozów nale┼╝y pami─Öta─ç jednak, ┼╝e liczba miejsc rowerowych w poci─ůgach jest ograniczona. Brak op┼éaty nie zwalnia z przestrzegania Regulaminów obowi─ůzuj─ůcych na kolei.

Rozk┼éad jazdy poci─ůgów dost─Öpny jest na stronach:

- Koleje Wielkopolskie: https://koleje-wielkopolskie.com.pl/rozklad-jazdy/liniowe-rozklady-jazdy/

- Polregio: https://polregio.pl/pl/rozklad-jazdy-i-mapa-polaczen/rozklad-jazdy/

 

Galeria zdj─Ö─ç