W Podlesiu i Wymysłowie bez zmian

W Podlesiu i Wymysłowie mieszkańcy wybrali sołtysów na kolejną kadencję. 

W ostatni dzień lutego mieszkańcy kolejnych 2 sołectw wybierali swoich gospodarzy. W Podlesiu z udziałem 19 osób wybrano na sołtysa Stefana Przymusińskiego. Tego samego dnia, tj. 28 lutego 2019r., wybierano też gospodarza Wymysłowa. Tam także przez kolejne lata szefem wsi będzie ta osoba. Mieszkańcy bowiem Wymysłowa poparli Urszulę Wargułę. 

W środę 5 marca wybory odbędą się w Lulinie i Urbaniu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież