GDDKiA o remoncie mostu w Obornikach

Remont mostu na Warcie ma potrwać do końca 2019 roku.

Informację dotyczącą remontu mostu na Warcie w Obornikach przekazała nam rzecznik Alina Cieślak z poznańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad:

Wykonawca skończył prace projektowe, uzyskał niezbędne pozwolenia  i rozpoczyna budowę mostu tymczasowego która potrwa do końca I kwartału bieżącego roku. Po wybudowaniu przeprawy i przełożeniu ruchu wiosną rozpocznie się  gruntowny remont istniejącego mostu, który potrwa do końca roku. Ruch będzie odbywał się  po jezdni o szerokości ponad 7 metrów, a piesi będą mogli korzystać z jednostronnego chodnika.

O konieczności przeprowadzenia tej inwestycji mówiło się już kilka lat temu. Uniknięto w międzyczasie kolidacji z przebudową linii kolejowej i małego mostu. Trzeba jednak pamiętać, że trwa ciągle budowa obwodnicy po torach wronieckich. Oborniczanie kolejny raz będą wystawieni na próbę swoich nerwów. Cierpliwość powinna przynieść jednak zadawalający efekt.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież