W Rogoźnie wybrano przewodniczących komisji

Rogozińscy radni wybrali przewodniczących komisji przy Radzie Miejskiej.

Jarosław Łatka został przewodniczącym Komisji Spraw Społecznych, Oświaty i Kultury. Komisją gospodarki, finansów i rolnictwa będzie przewodniczył Henryk Janus. Kolejne dwie przypadły Krzysztofowi Nikodemowi i Sebastianowi Kupidurze. Pierwszy z radnych będzie przewodniczył Komisji rewizyjnej, a ten drugi Komisją skarg, wniosków i petycji.

Komentarze  

#1 Zocha 2018-12-05 15:42
Przewodniczacym Komisji Oswiaty i Kultury został czlowiek ktory przyłożył rękę do likwidacji szkoły średniej w naszym miescie :-? Agrobiznes trwał dopóki nie zaczął nim nim zarządzać pan Łatka. !! Można domyślić się mi czemu będzie podążać oświata i kultura w Rogoznie. ..
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież