Obradowała Młodzieżowa Rada Miejska w Obornikach

22 listopada obradowała Młodzieżowa Rada Miejska w Obornikach.

Cztery nowe radne zasiadły w Młodzieżowej Radzie Miejskiej, zastąpiły one starszych kolegów i koleżanki, których mandaty wygasły wraz z ukończeniem przez nich szkoły. W sesji, 22 listopada uczestniczyły po raz pierwszy: Liwia Stachowiak (SP2), Matylda Karasiwiecz (SP4), Agata Kaft (SP2), Emilia Elisk (SP2). Wśród ich pomysłów przeważają akcje kulturalne i społeczne. Liwia w związku ze zbliżającymi się świętami, chciałaby zachęcić do organizacji akcji charytatywnej, polegającej na  odwiedzinach dzieci w szpitalu, wspólnym kolędowaniu czy czytaniu świątecznych opowieści. W akcjach charytatywnych chciałaby uczestniczyć również Emilia. Matylda natomiast ma zamiar czynnie działać w kulturalnym życiu naszego miasta, ale także współtworzyć wiele akcji społecznych. Agata zaś uważa, że ciekawym pomysłem byłby konkurs typu talent show, dla osób z gminy Oborniki  

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2