Burmistrz Obornik podpisał umowę na doposażenie Dziennego Domu Seniora

Dzienny Dom Seniora w Obornikach zyska wiele dobrze wyposażonych pomieszczeń.

22 października Tomasz Szrama w towarzystwie Przewodniczącego Obornickiej Rady Seniorów podpisał umowę na wyposażenie Dziennego Domu Seniora. W wyremontowanym  budynku przy ulicy Jagiellońskiej powstaną pomieszczenia dla Domu Pobytu Dziennego Seniora oraz Punktu Konsultacyjnego Komisji Alkoholowej.

W odnowionym budynku znajdą się: sala ogólnodostępna (terapia zajęciowa), sala ćwiczeń, gabinet zabiegowy (pomoc doraźna), sala klubowa, pomieszczenia rozdziału posiłków dowożonych, biura Punktu Konsultacyjnego Komisji Alkoholowej, pomieszczenia techniczne, gospodarcze, socjalne, sanitarne, komunikacji wewnętrznej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież