10 lat obornickich Amazonek

Stowarzyszenie Amazonek im. św. siostry Faustyny w Obornikach obchodziło 10 lat swej działalności.

25 września odbył się wyjątkowy jubileusz. 10 lat swej działalności świętowało Stowarzyszenie Amazonek im. świętej siostry Faustyny w Obornikach. Amazonki uroczystość rozpoczęły udziałem wspólnej mszy świętej, odprawionej w  kościele Miłosierdzia Bożego.  Zorganizowane zostało również przyjęcie, podczas którego gorąco gratulowano pełnej sukcesów dekady aktywności stowarzyszenia. 

 

Przypominamy, że przedmiotem działalności Stowarzyszenia Amazonki jest: roztaczanie opieki nad kobietami pod mastektomii, poszukiwanie form i metod pełnej rehabilitacji fizycznej i psychicznej niepełnosprawnych kobiet dotkniętych tą chorobą, zaznajamianie społeczeństwa z problemami kobiecych chorób nowotworowych, organizowanie leczenia sanatoryjnego, pomoc w zaopatrzeniu w protezy i peruki, a także promocja zdrowia, pogadanki, prelekcje i pokazy.

W spotkaniu uczestniczył m.in. burmistrz Tomasz Szrama.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2