W Rogoźnie będą dyskutować o S11 (filmy)

W Rogozińskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie w sprawie planowanej budowy S11.

Spotkanie wyznaczono na dziś 21 sierpnia na godz. 16:00. Miejscem dyskusji będzie sala Rogozińskiego Centrum Kultury. W panelu dyskusyjnym wezmą udział m.in. przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad z Poznania i lokalnych władz z burmistrzem Romanem Szuberskim na czele. Przedmiotem dyskusji będzie przebieg planowanej drogi ekspresowej przez teren rogozińskiej gminy. Wiele uwag zgłasza znaczna część mieszkańców Jaracza i Parkowa. Wszyscy podkreślają, że na chwilę obecną to jest dopiero wstępny proces polegający na wyznaczaniu korytarzy. Można zgłaszać ciągle swoje propozycje i uwagi. 

Nadrzędną sprawą jest znalezienie złotego środka. Przy tak ogromnej skali inwestycji nie będzie nigdy pełnego zadowolenia wszystkich osób i instytucji. Ważne więc jest, aby wysłuchać wszystkich i wziąć jak najwięcej tych argumentów pod rozwagę. Istotne jest też, aby każdy zrozumiał, jak wygląda cały proces. Robienie niemerytorycznego hałasu nigdy nie pomagało w rozwiązywaniu problemów.

Poniżej przypominamy 2 materiały filmowe.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież