Ponad 100 nowych miejsc parkingowych w centrum Obornik

W sierpniu ruszy Budowa parkingu na ponad 100 miejsc przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Obornikach.

Zakończyła się budowa dworca autobusowego przy ul. Lipowej w Obornikach. Wkrótce pojawią się tam autobusy. Automatycznie pozwoli to na zwolnienie terenu po dworcu przy ul.Powstańców Wielkopolskich. Pojawi się tam ciężki sprzęt budowlany.

Gmina Oborniki pozyskała środki w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Przynależność do Metropolii Poznań okazała się świetną decyzją dla samorządu. Gmina bowiem odzyska ponad połowę zainwetownych środków. Oborniczanie zyskają w centrum miasta blisko 120 miejsc.parkingowych. Dodatkowo będzie wykonane szerokie przejście z placu do ul. Lipowej obok marketu.

Iveston sp. z o.o. ma wejść na plac budowy już za tydzień. Na zjęciu prezentujemy plan sytuacyjny inwestycji.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież