Poseł Krzysztof Paszyk zachęca do zakupów na targowiskach (film)

Obornicki poseł Krzysztof Paszyk jest zwolennikiem kupowania warzyw i owoców na targowiskach.

Gmina Oborniki podpisała umowę na modernizację targowisko przy ul. Chłopskiej. W pozyskaniu zewnętrzych środków na inwestycję przy ul. Chłopskiej angażował sie obornicki poseł Krzysztof Paszyk. Dzięki temu budżet Gminy zyskał 1 mln zł. Co o targowiskach myśli poseł Paszyk? Czy sam robi na nich zakupy? Tego dowiecie się z krótkiego materiału filmowego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież