Burmistrz T. Szrama o "małym dworcu" (film)

Gmina Oborniki chce partycypować w kosztach budowy nowego dworca kolejowego na stacji Oborniki Wlkp. Miasto.

Zmiana władz na szczeblu centralnym spowodowała, że ustalenia dotyczące budowy dworca kolejowego w Obornikach stały się nieaktualne. Przypominamy, że miał on powstać na koszt PKP. Gmina Oborniki z tego powodu też zrezygnowała z pozyskiwania środków zewnętrznych na ten cel. Wnioskowała na 2 węzły przesiadkowe, ale bez budynku dworca PKP. 

Burmistrz Tomasz Szrama udał się w tej sprawie do Warszawy. Tam udało mu się uzyskać informację, która daje nadzieję na powstanie budynku przy wspólnym finansowaniu. Na tę chwilę pozytywnie do pomysłu udziału w ksoztach budowy odniosły się 2 komisje. 

Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego, na którym temat inwestycji przybliża Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież