Przejdź do głównej treści

Ponad 17 tys. pasażerów skorzystało z komunikacji w lipcu

| Łukasz | Lokalne

Statystyki obornickiej komunikacji

W lipcu br. z komunikacji obornickiej skorzystało ponad 17 tysięcy pasażerów. To najlepszy wynik w okresie wakacyjnym w całej historii obornickiego transportu.

Oprócz rekordowej frekwencji warto też zwrócić uwagę na frekwencję linii 21. Utrzymująca się wysoka temperatura w lipcu zachęcała do spędzania czasu nad wodą. Efektem jest aż 3587 sprzedanych biletów na linii 21. Tradycyjnie także wiele osób korzystało z linii 25. Szczegółowe statystyki prezentujemy poniżej.

  • Linia 21 – 3587
  • Linia 22 – 853
  •  Linia 23 – 646
  •  Linia 24 – 1008
  •  Linia 25 – 3290
  •  Linia 26 – 2162
  •  Linia 27 – 2033
  •  Linia 28 – 703
  •  Linia 29 – 293
  •  Linia 31 – 835
  •  Linia 32 – 794

 Razem: 17270 

Przypominamy już dziś, że od września wracają do rozkładu jazdy komunikacji kursy szkolne. 

Masz pomysł na działanie? Działasz społecznie? A może szukasz wsparcia dla swojej organizacji? W środę, 22 lipca, odbędzie się pierwsze spotkanie poświęcone Przystani NGO – inicjatywie stworzonej z myślą o integracji i rozwoju środowiska społecznego w gminie Oborniki.
Na początku sierpnia wystartuje nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2027 Gminy Rogoźno.
W piątkowy poranek LGD Kraina Trzech Rzek zorganizowała szkolenie dotyczące przygotowania wniosku o przyznanie pomocy na opracowanie koncepcji Smart Village.
Liczba i skala największych inwestycji na sieci dróg krajowych w Wielkopolsce pokazują, jak duże zmiany czekają układ transportowy regionu w najbliższych latach. Na różnych etapach przygotowania, przetargów i realizacji znajdują się obecnie 24 zadania o długości ponad 400 km - informuje Alina Cieśl…
Agroturystyka "Sołtysówka" zaprasza odwiedzających w weekendy, ale także w środy.
Gmina Oborniki pozyskała środki dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Azorek". Umowę o dofinansowanie została podpisana przez Burmistrza Obornik Tomasza Szramę i Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacka Bogusławskiego.
Projekt budowy bezkolizyjnego przejazdu pod torami kolejowymi przy ul. Łukowskiej w Obornikach otrzymał potwierdzenie dofinansowania. Informację przekazał 10 czerwca 2026 roku poseł Krzysztof Paszyk w wypowiedzi dla portalu eoborniki.pl, opublikowanej na naszym kanale społecznościowym.