Przejdź do głównej treści

W niedzielę kolejne dożynki. Sprawdź pogodę

| eoborniki.pl za twojapogoda.pl | Lokalne

Jutro kolejne dożynki. Sprawdź pogodę

Ten weekend obfituje w dożynki. Warto więc zapoznać się z prognozą pogody na niedzielę.

Po sobotnim ciepłnym dniu niedziela ma być nieco chłodniejsza. Dziś 23.08.2014r. termometry wskazały nawet 23 stopnie Cesjusza w naszym regionie. Kolejny dzień ma przynieść ze sobą pochmurne niebo, przez które będą przebijać się promyki słońca. Termometry wskazać mają maksymalnie 19 stopni. Niestety mogą wystąpić burze.

Serdecznie zapraszamy do Rożnowa i Ryczywołu na święto plonów.

 

Nadia Janka była gościem Burmistrza Rogoźna Łukasza Zaranka. Powodem były sukcesy rogozińskiej nastolatki.
Powiat Obornicki pozyskał pożyczkę z Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Pozwoli ona zbudować boisko przy Zespole Szkół i. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie.
Już w grudniu ulice regionu rozświetli świąteczny konwój aut i sań – Moto Mikołajki 2025! Święty Mikołaj wraz z elfami i Grinchem odwiedzi dzieci, które czekają na prezenty, uśmiech i sporą dawkę świątecznej magii.
Po zakończeniu prac przy wymianie pieca w Świetlicy Wiejskiej w Nowołoskońcu mieszkańcy znów spotkają się w odnowionym budynku. Już 8 listopada o godz. 18:00 odbędzie się tam Dzień Seniora – z poczęstunkiem, biesiadą i pokazem ratowniczym OSP.
Pojazd Polaris RZR TRAIL S 1000 został wybrany przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach ze względu na swoje właściwości terenowe, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania - pisze w piśmie w odpowiedzi na nasze pismo Komenda Powiatowa Policji w Obornikach.
W Jaraczu intensywnie myślą o zbliżających się małymi krokami świętach Bożego Narodzenia.
Przed budową nowego boiska przy ul. Objezierskiej w Obornikach zebrano ziemię i trawę. Dokąd ona trafiła?