Przejdź do głównej treści

Obornicka Biblioteka zaprasza także w ferie

| eoborniki.pl | Lokalne

Biblioteka Publiczna w Obornikach pomimo ferii zimowych funkcjonuje wg normalnego trybu pracy. Warto do niej zajrzeć.

W ostatnim czasie Biblioteka wzbogaciła się o wiele nowych pozycji. Sa one z zakresu pedagogiki i dziedzin pokrewnych. Nowości stanęły także na półkach z literaturą piękną.

Okres ferii to czas kiedy młodzież ma więcej czasu, więc może warto byłoby wybrać się do budynku przy ul. Kopernika. Oczywiście nie tylko młode grono czytelników.

Godziny pracy są bez zmian. W codzień książki można wypożyczać od 09:00 do 18:00. W soboty od 09:00 do 13:00.

Nadia Janka była gościem Burmistrza Rogoźna Łukasza Zaranka. Powodem były sukcesy rogozińskiej nastolatki.
Powiat Obornicki pozyskał pożyczkę z Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Pozwoli ona zbudować boisko przy Zespole Szkół i. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie.
Już w grudniu ulice regionu rozświetli świąteczny konwój aut i sań – Moto Mikołajki 2025! Święty Mikołaj wraz z elfami i Grinchem odwiedzi dzieci, które czekają na prezenty, uśmiech i sporą dawkę świątecznej magii.
Po zakończeniu prac przy wymianie pieca w Świetlicy Wiejskiej w Nowołoskońcu mieszkańcy znów spotkają się w odnowionym budynku. Już 8 listopada o godz. 18:00 odbędzie się tam Dzień Seniora – z poczęstunkiem, biesiadą i pokazem ratowniczym OSP.
Pojazd Polaris RZR TRAIL S 1000 został wybrany przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach ze względu na swoje właściwości terenowe, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania - pisze w piśmie w odpowiedzi na nasze pismo Komenda Powiatowa Policji w Obornikach.
W Jaraczu intensywnie myślą o zbliżających się małymi krokami świętach Bożego Narodzenia.
Przed budową nowego boiska przy ul. Objezierskiej w Obornikach zebrano ziemię i trawę. Dokąd ona trafiła?