Przejdź do głównej treści

Zasłużony dla Powiatu Obornickiego - można jeszcze składać wnioski

| Łukasz | Lokalne

Do 31 maja 2024 r. można składać wnioski o przyznanie przez Zarząd Powiatu Obornickiego medalu „Zasłużony dla Powiatu Obornickiego”.

Medal został ustanowiony Uchwałą Zarządu Powiatu Obornickiego z dnia 7 maja 2008 roku, w sprawie tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Obornickiego” przyznawanego osobom i podmiotom szczególnie zasłużonym dla rozwoju Powiatu Obornickiego, w szczególności w takich dziedzinach jak działalność samorządowa, społeczna, edukacyjna, kulturalna, gospodarcza.

Wnioski zostaną rozpatrzone przez Kapitułę Medalu – Zarząd Powiatu. Medale zostaną wręczone podczas czerwcowej Uroczystej Sesji Rady Powiatu.

Wnioski o przyznanie medalu można pobrać w Starostwie Powiatowym w Obornikach (pokój 108).

Foto, źródło: powiatobornicki.pl

Krzysztof Paszyk został wybrany Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wyboru dokonali uczestnicy Zjazdu w Poznaniu.
Od 1 października rozpoczęła swoją działalność firma KOMSPORT Sp. z o.o. w Rogoźnie. Przejęła ona zadania realizowane dotychczas przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Rogoźnianie mogą jeszcze przez tydzień głosować na projekty Budżetu Obywatelskiego. Wyniki poznamy 21 października.
Urząd Miejski w Obornikach ogłosił rozpoczęcie głosowania nad projektami biorącymi udział w Budżecie Obywatelskim. 
Za tydzień rozpoczyna się remont mostu na rzece Wełnie w miejscowości Wełna. Przeprawa na czas prowadzonych prac zostanie wyłączona z ruchu!
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje, że woda w ryczywolskim wodociągu nadaje się do celów spożywczych i gospodarczych.
Dziewiąty raz odbyła się Sesja Obornickiej Rady Seniorów w Obornikach. Była okazja m.in. do złożenia życzeń.