Skip to main content

W marcu odbędzie się II Kongres Firm Oborniki 2024

| Łukasz | Lokalne

Centrum Rekreacji Oborniki będzie gospodarzem Kongresu Firm Oborniki 2024. Na spotkanie biznesowe zaprasza Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

Burmistrz Obornik Tomasz Szrama zaprasza na II Kongres Firm Oborniki 2024. Wydarzenie odbędzie się 15 marca w Centrum Rekreacji Oborniki.

Kongres Firm to międzybranżowe wydarzenie, kierowane do obornickich przedsiębiorców. Dzięki inspirującym wykładom liderzy firm kolejny raz będą mieli okazję poszerzyć swoje horyzonty i nawiązać nowe kontakty.

Sprzyjać temu będzie zorganizowana strefa networkingowa, pozwalająca na budowanie trwałych relacji między ludźmi w biznesie, nie tylko w branży, lecz także poza nią, by wymieniać się doświadczeniami i wiedzą.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny (maksymalnie 2 osoby z jednej firmy). W ciągu kilku dni na wskazany adres mailowy przesłane zostanie potwierdzenie udziału.

Więcej informacji na temat Kongresu Firm:

Biuro Promocji i Sportu
Urząd Miejski w Obornikach
ul. marsz. J. Piłsudskiego 76, II p., pok. 234

Krzysztof Sroka: 607 801 912
Justyna Gallas: 697 438 020
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: oborniki.pl

Przetarg na budowę obwodnicy Rogoźna – otwarcie ofert

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu ogłosił dzisiaj wynik otwarcia ofert w przetargu na budowę obwodnicy Rogoźna.

Bieg Superbohaterów

W sobotę 13 kwietnia 2024 odbył się w Obornikach na Żwirkach, Bieg i Marsz Nordic Walking Charytatywny "Bieg Superbohaterów".

Rogoźno pomaga Kasi

Zachęcamy do udziału w imprezie charytatywnej w Rogoźnie 14.04.2024! Zebrane pieniądze mają wesprzeć leczenie Kasi. Masa dobrych słów, sama chęć pomagania – bezcenne!

Modernizacja budynku komunalnego w Ryczywole przy ul. Mickiewicza 14

Zakończyła się modernizacja budynku komunalnego przy ul. Mickiewicza 14 w Ryczywole.

W OOK w Obornikach, trwa Festiwal Rzemiosła

Jeszcze warto odwiedzić dziedziniec OOK, gdzie od godziny 10:00 trwa zorganizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Obornikach oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu – Festiwal Rzemiosła.

Oborniki. Powstanie miasteczko ruchu drogowego

Spółka Avenir Polska wykona miasteczko ruchu drogowego. Inwestycja powstanie w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 4 w Obornikach.

Szczegóły protestu rolników w Obornikach

Protest odbywać się będzie 4 kwietnia 2024r. od godziny ok. 10:00, na fragmencie ulicy Piłsudskiego w Obornikach. Zablokowany będzie krótki odcinek ul. Piłsudskiego od ul. Młyńskiej do żabki przy ul. Szpitalnej. Ulica Szpitalna będzie przejezdna!