Skip to main content

Elektroniczna obsługa klienta – PWiK ułatwia życie swoim klientom

| Łukasz | Lokalne

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach uruchomiło oficjalnie e-BOK, czyli Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Co to oznacza dla klientów?

"To prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do szybszej komunikacji ze spółką. W codziennym użytkowaniu oznacza to pełną elastyczność. Klient nie musi kontaktować się z biurem obsługi spółki w celu załatwienia sprawy lub uzyskania informacji w wybranych godzinach, np. od 7.00 do 15.00. Logowanie do eBOK może odbywać się o dowolnej godzinie. W eBOK klient w szybki sposób znajdzie wszystkie swoje faktury i rozliczenia za wodę i ścieki. Dzięki aplikacji ma możliwość dokonania szybkich płatności lub pobrania faktury i dokonania tradycyjnego przelewu, oraz wysłania wiadomości, która trafi do działu obsługi. Klienci PWiK, którzy wyrazili już zgodę na otrzymywanie faktury drogą elektroniczną otrzymają meila z instrukcją w jaki sposób zalogować się do eBOK.

Klienci, którzy takiej zgody nie wyrazili a są zainteresowani założeniem konta wystarczy że klikną w link i zarejestrować się w usłudze. Przez 2 miesiące pracowaliśmy i testowaliśmy eBOK, zanim trafił on do naszych klientów. Wielu mieszkańców Gminy Oborniki dopytywało o eBOK już od dłuższego czasu, a jego wdrożenie ma dla spółki duże znaczenie, bowiem ułatwi on kontakt klientów z firmą – mówi prezes PWiK Krzysztof Nowacki.  Przez ostatni rok w spółce nastąpiło dużo zmian organizacyjnych, które poprawiają jakość świadczonych usług, oprócz eBOK, spółka opracowała i wdrożyła harmonogram wywozu nieczystości, który oznacza dla mieszkańców naszej gminy niższe ceny" – mówi burmistrz Obornik Tomasz Szrama  

Link do aplikacji -> https://ebok.pwik-oborniki.pl/ords/r/ebok/e/logowanie

Źródło: PWiK Oborniki

Przetarg na budowę obwodnicy Rogoźna – otwarcie ofert

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu ogłosił dzisiaj wynik otwarcia ofert w przetargu na budowę obwodnicy Rogoźna.

Bieg Superbohaterów

W sobotę 13 kwietnia 2024 odbył się w Obornikach na Żwirkach, Bieg i Marsz Nordic Walking Charytatywny "Bieg Superbohaterów".

Rogoźno pomaga Kasi

Zachęcamy do udziału w imprezie charytatywnej w Rogoźnie 14.04.2024! Zebrane pieniądze mają wesprzeć leczenie Kasi. Masa dobrych słów, sama chęć pomagania – bezcenne!

Modernizacja budynku komunalnego w Ryczywole przy ul. Mickiewicza 14

Zakończyła się modernizacja budynku komunalnego przy ul. Mickiewicza 14 w Ryczywole.

W OOK w Obornikach, trwa Festiwal Rzemiosła

Jeszcze warto odwiedzić dziedziniec OOK, gdzie od godziny 10:00 trwa zorganizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Obornikach oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu – Festiwal Rzemiosła.

Oborniki. Powstanie miasteczko ruchu drogowego

Spółka Avenir Polska wykona miasteczko ruchu drogowego. Inwestycja powstanie w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 4 w Obornikach.

Szczegóły protestu rolników w Obornikach

Protest odbywać się będzie 4 kwietnia 2024r. od godziny ok. 10:00, na fragmencie ulicy Piłsudskiego w Obornikach. Zablokowany będzie krótki odcinek ul. Piłsudskiego od ul. Młyńskiej do żabki przy ul. Szpitalnej. Ulica Szpitalna będzie przejezdna!