Skip to main content

Oferta Centrum Rekreacji Oborniki dla seniorów

| Łukasz | Lokalne

Centrum Rekreacji Oborniki i Bistro Bowling Bar zapraszają do korzystania ze swoich usług. Oferta skierowana jest również do seniorów.

Centrum Rekreacji Oborniki i Bistro Bowling Bar zapraszają seniorów, posiadaczy Obornickiej Karty Seniora do skorzystania z promocji na Bowling. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 16.00 zniżka 50%. Dodatkowo cały czas obowiązuje oferta dla szkół, które od poniedziałku do piątku także mają 50% zniżki. Serdecznie zapraszamy Oborniki ul. Czarnkowska 84, tel rezerwacji 885-999-015. Dodatkowo dla seniorów mamy ofertę obiadów dnia w abonamencie obiad już od 16 zł.

Podpisali umowę na budowę drogi gminnej Ślepuchowo - Żukowo

Blisko 1,5 mln zł wyniesie przebudowa drogi gminnej Ślepuchowo - Żukowo. Burmistrz Obornik podpisał umowę na wykonanie inwestycji.

Bezpieczniej przy Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku

Powiat Obornicki wybudował nowe ogrodzenie panelowe przy Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku.

Przetarg na budowę obwodnicy Rogoźna – otwarcie ofert

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu ogłosił dzisiaj wynik otwarcia ofert w przetargu na budowę obwodnicy Rogoźna.

Bieg Superbohaterów

W sobotę 13 kwietnia 2024 odbył się w Obornikach na Żwirkach, Bieg i Marsz Nordic Walking Charytatywny "Bieg Superbohaterów".

Rogoźno pomaga Kasi

Zachęcamy do udziału w imprezie charytatywnej w Rogoźnie 14.04.2024! Zebrane pieniądze mają wesprzeć leczenie Kasi. Masa dobrych słów, sama chęć pomagania – bezcenne!

Modernizacja budynku komunalnego w Ryczywole przy ul. Mickiewicza 14

Zakończyła się modernizacja budynku komunalnego przy ul. Mickiewicza 14 w Ryczywole.

W OOK w Obornikach, trwa Festiwal Rzemiosła

Jeszcze warto odwiedzić dziedziniec OOK, gdzie od godziny 10:00 trwa zorganizowany przez Cech Rzemiosł Różnych w Obornikach oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu – Festiwal Rzemiosła.