fbpx

1.000.000 zł wygranej w Ryczywole

Milion złotych wygrała osoba, która zagrała w loterii Ektra Pensja z Ekstra Premią. Los uśmiechnął się do osoby, która nabyła kupon w  Ryczywole.

Nowy tydzień zaczął się znakomicie dla gracza, który zagrał w miejscowości Ryczywół. Padła tam główna wygrana w grze Ekstra Premia, dodatku do gry Ekstra Pensja. Dzięki maksymalnie zwiększonej stawce wyniosła aż 1 000 000 zł!

Szczęśliwy okazał się punkt LOTTO przy ul. Kościuszki 3 w Ryczywole. Osoba, która zagrała tam w Ekstra Pensję z Ekstra Premią, sama wytypowała liczby i dziesięciokrotnie zwiększyła stawkę zawieranego zakładu. Podczas losowania Ekstra Premii 3 października wylosowano liczby: 1, 19, 23, 33, 34 oraz 1 – dokładnie te same, co na kuponie szczęśliwca, który zagrał w Ryczywole. Główna wygrana w Ekstra Premii to 100 000 zł wypłacane od razu, ale dzięki wyborze gry ze stawką x10, wczorajsza wygrana to aż 1 000 000 zł! Jest to maksymalna wygrana, jaką można uzyskać w dodatku Ekstra Premia.

Przy tej okazji warto przypomnieć zasady gry w Ekstra Premię. Jak już wspominaliśmy, jest to dodatek do gry Ekstra Pensja, w której gramy o comiesięczną wypłatę 5000 zł przez 20 lat. Dopłacając do zakładu Ekstra Pensji złotówkę, gracze mogą zagrać o 100 000 zł wypłacane od razu. Stawkę w grze Ekstra Pensja – i jeśli wybrano dodatek to również w grze Ekstra Premia – można zwiększać nawet dziesięciokrotnie. Z tej właśnie opcji skorzystał szczęśliwy gracz.

Źródło: lotto.pl