fbpx

W styczniu wpłaciłeś opłatę na konto ZM GOAP? Informujemy co zrobić

Od 1 stycznia 2022 r. zmienił się organ podatkowy, do którego wpływa opłata za odpady z Gminy Oborniki i tym samym zmienił się numer konta. Jeżeli przypadkowo uiszczona została opłata do ZM GOAP informujemy co zrobić.

Uczulamy, że opłata wniesiona omyłkowo do ZM GOAP, nie zwalnia z dopełnienia obowiązku płatności wobec Urzędu Miejskiego w Obornikach. W takim przypadku należy zwrócić się pisemnie do ZM GOAP z wnioskiem o zwrot powstałej nadpłaty, wskazując swoje dane kontaktowe (PESEL, swój numer konta do dokonania zwrotu oraz opis zaistniałej sytuacji i powód dokonania błędnej wpłaty).

Pismo należy wysłać na adres:

ZM GOAP, ul. Św. Michała 43 61-119 Poznań

Jednocześnie informujemy, że Urząd Miejski w Obornikach nie jest uprawniony do wnioskowania w imieniu klientów o zwrot błędnie wpłaconej należności.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z ZM GOAP:

  • pod numerem telefonu 61 646 22 22
  • adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy również, ze w celu uniknięcia dodatkowych opłat związanych z ewentualnym powstaniem odsetek czy wysłaniem upomnień, prosimy o dokonanie wpłaty za styczeń 2022 r. na właściwy numer rachunku tj:

– na otrzymany listem poleconym za potwierdzeniem odbioru indywidualny numer konta bankowego

lub

– dla tych osób, które nie otrzymały do tej pory indywidualnego numeru konta na ogólny numer: PKO BP S.A. Oborniki      08 1020 4027 0000 1802 1692 7170 . W tytule należy wpisać:

  • opłata za odpady w miesiącu np. styczniu
  • imię, nazwisko
  • adres nieruchomości na której powstają odpady komunalne (zgodne z danymi podanymi w deklaracji).

Odbiorca: Urząd Miejski w Obornikach, ul. marsz. J. Piłsudskiego 76, 64-600 Oborniki