fbpx

e-mobitel Oborniki - smartfony bez tajemnic

Doradzają, naprawiają, proponują, ale też odradzają swoim klientom różne rozwiązania - mowa o e-mobitel w Obornikach.

Obecnie smartphone to narzędzie, bez którego nie umiemy sobie wyobrazić naszej codzienności. Dzięki akcesoriom GSM, korzystanie ze smartfonów jest łatwiejsze i bezpieczniejsze, rozszerzają one ich funkcjonalność. Dlatego też, w odpowiedzi na Państwa potrzeby otworzyliśmy nasz punkt “e-mobitel” w Obornikach, w pasażu Intermarche. Szeroka oferta akcesoriów dopasowanych do setek marek i modeli smartfonów. U Nas macie gwarancję profesjonalnej i rzetelnej obsługi, indywidualnego podejścia do klienta i konkurencyjnych cen asortymentu.

Jesteśmy firmą działającą na rynku już od 6 lat. Punkt w Obornikach nie jest naszym pierwszym. Możecie nas również znaleźć w Śremie, pod nazwą “All-Acces”. Od zawsze pasjonowała Nas elektronika, dlatego od razu po szkole średniej zaczęliśmy działać w tym kierunku. Wybraliśmy branżę GSM, aby wchodzić w interakcję z ludźmi. Codziennie rozmawiamy, doradzamy, proponujemy czy odradzamy naszym klientom różne rozwiązania. W takiej pracy nie ma czasu na nudę. Jeżeli nie zajmujemy się obsługą klienta, poświęcamy czas na serwis czy zamówienie brakujących akcesoriów. Klient zadowolony z usługi, to najlepsza nagroda za wykonaną pracę. Zawsze służymy darmową poradą, zależy Nam na zaufaniu, które sprawi, że nie będziemy już tylko firmą, od której coś kupił czy z której usługi skorzystał – staniemy się partnerem, a nie sprzedawcą wystawiającym jedynie paragon. Dzięki temu klienci wracają. Oborniki są kolejnym punktem na naszej mapie, ponieważ to rozwijające się i dobrze prosperujące miasto. Od razu poczuliśmy się tutaj jak u siebie.

Oferta sklepu e-mobitel obejmuje takie akcesoria GSM jak: baterie; ładowarki; różnego rodzaju kable USB; etui i pokrowce; szkła hybrydowe oraz hartowane, które zakładamy na miejscu; uchwyty rowerowe i samochodowe; adaptery; słuchawki; power banki; karty pamięci i wiele innych produktów. E-mobitel to nie tylko szeroki wybór akcesoriów GSM, ale również profesjonalny serwis telefonów i tabletów, w którym pracujemy tylko na oryginalnych częściach lub wysokiej jakości częściach zamiennych. Świadczymy takie usługi jak: wymiana wyświetlaczy; wymiana zbitych szybek w smartfonach (regeneracja); wymiana gniazd ładowania, SIM, mikrofonów i gniazd słuchawkowych; naprawa uszkodzonych układów na płycie głównej; serwis telefonów po zalaniu; wymiana baterii oraz zbitych klapek baterii w telefonach „nieotwieralnych”; zgrywanie danych z telefonów, w których uszkodzony został wyświetlacz.

Zapraszamy serdecznie!

Pasaż Intermarche Oborniki

Pn-Pt 10-19, So 10-16

e-mobitel Oborniki