fbpx

Dlaczego lubicie Festiwal Smaków Food Trucków w Obornikach?

W czwartkowy poranek poznaliśmy laureatów konkursu związanego z III Festiwalem Smaków Food Trucków w Obornikach.

Poranne wstawanie ma swoje dobre strony. Przekonały się o tym osoby, które wzięły udział w naszym konkursie. Zadanie w nim było proste. Wystarczyło wysłać e-mail i pochwalić się tym, za co lubicie obornicki Festiwal Smaków Food Trucków. Poniżej 10 odpowiedzi.

Dlaczego lubisz Festiwal Food Trucków?

1. Odpowiedz jest bardzo prosta, można fantastycznie spędzić czas ze znajomymi przy jedzeniu które w rzeczywistości nie jest zwykłym jedzeniem a zrobionym w mega fajnej atmosferze i na pewno z pasją, tak spędzony czas to mnóstwo endorfin które przyczynia się to świetnej zabawy! 

2. Uwielbiam festiwal za moc smaków i aromatów gwar znajomych spotkania. I wreszcie nie trzeba gotować.

3. Lubię tego typu imprezy, ponieważ nic nie zbliża ludzi jak kuchnia, oraz to że można spróbować dan których na co dzień raczej się nie spotyka.

4. Dlaczego lubię Festiwal Food Trucków? To wyjątkowa szansa na spróbowanie wielu ciekawych rzeczy. Dania są często zróżnicowane - od meksykańskich, przez chińskie i indyjskie dania tradycyjne, po desery i kawę z mniejszych, rodzinnych cukiernio-kawiarni... Oczywiście, nigdy nie brakuje też pozycji dla fanów tradycyjnych fast foodów! To dobre miejsce na spotkania ze znajomymi i rodzina, gdzie możemy się dzielić swoimi spostrzeżeniami na temat konkretnego jedzenia i... dzielić się też samym jedzeniem!

5. Lubię festiwal, bo jest namiastką moich marzeń podróżniczych, które obecnie z racji pandemii schowałam do szuflady

6. Odpowiedz jest stosunkowo prosta, lubię go dlatego że to jest jakieś nowe przeżycie, nowe poznanie smaków, których "zwykły obywatel" nigdy nie zaznał lub w ogóle nie zazna. Człowiek który nigdy nie wyjechał za granicę, lub nigdy nie wyjedzie na okazję poznać smaki o których nigdy nie wiedział, ma okazję zasmakować świata.

7. Uwielbiam spędzać czas z najbliższymi ,a festiwal food trucków to dobra okazja żeby się spotkać i poznawać , spróbować nowych smaków jak i zajadać się tymi które pojawiły się na festiwalach w ubiegłych latach.

8. Ponieważ można poznać kuchnie świata tak kolorową i smaczną w jednym miejscu.

9. Oprócz tego, że można ciekawie spędzić czas; to mogę rówież doświadczyczyć nowych potraw na które pewnie nigdy bym nie trafiła i pewnie bym się nie zdecydowała. :) Fajna okazja do spróbowania czegoś nowego. :D Poza tym takie zorganizowane spotkania powodują, że miasto ,,żyje" , a to jest potrzebne ostatnio każdemu w tych czasach ;)

10.  Festiwal Food Trucków lubię za najsmaczniejsze jedzonko,wspaniałą atmosferę i to,że pozwala na aż dwa dni wielkiej wyżerki!

Najszybciej maile przesłali:

  • Patrycja S.
  • Gwidon W.
  • Aleksandra K.
  • Joanna C.

Z laureatami skontaktujemy się w piątek. Gratulujemy!