Przejdź do głównej treści

Kto wygrał konkurs z koszami produktów ze sklepu Lidl?

| Łukasz | Lokalne

Do trzech osób trafią kosze z produktami ze sklepu Lidla.

 W czwartek 29 kwietnia otwarty został nowy sklep Lidla w naszym regionie. W Rogoźnie przy Alejach Marszałka Piłsudskiego 39 otwarto nowy market. Można w nim robić zakupy od poniedziałku do soboty w godz. 06:00-22:00. 

W związku z czwartkowym wydarzeniem zorganizowaliśmy konkurs. Do wygrania były 3 kosze z produktami z Lidla. Wystarczyło odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania i liczyć na odrobinę szczęścia:

Treść pytania:

Według opinii naukowców, każdy człowiek powinien spożywać w ciągu dnia 5 porcji warzyw i owoców.

Zawsze świeże i zdrowe produkty znajdziesz w Lidlu, w dziale:

a) Ryneczek Lidla             

B) Warzywniak  Lidla              

C) Zieleniaczek Lidla

Poprawną odpowiedzią jest a) Ryneczek Lidla.

Takiej odpowiedzi udzieliły m.in.: Justyna Malinowska, Joanna Zubowicz i Marzena Just. Paniom serdecznie gratulujemy. To do nich trafią nagrody ufundowane przez Lidl Polska. O sposobie przekazania nagród poinformujemy laureatki osobiście drogą telefoniczną.

O sklepie Lidl w Rogoźnie można przeczytać tutaj - Otwarcie sklepu Lidl Polska w Rogoźnie.

Dziękujemy za tak liczny udział w tym konkursie. W związku z tak pozytywnym odzewem zapraszamy już dziś do udziału w kolejnej zabawie. Tym razem nagrody fundować będzie kawiarnia Lody BezŚciemy z Obornik! Zapraszamy do odwiedzenia strony lodziarni - kliknij tutaj. Zasady konkursu ogłosimy 1 maja! 

 

 

 

Przez trzy dni gmina Ryczywół żyła majówką w wielkim stylu. Koncerty, atrakcje plenerowe, tłumy mieszkańców i gości z okolic powiatu — „Fantastyczna Majówka" udowodniła, że Ryczywół potrafi świętować z prawdziwym rozmachem. 
3 maja 2026 r. w Rogoźnie odbędą się miejskie obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji. Program obejmuje mszę w kościele pw. Ducha Świętego, przemarsz oraz oficjalne uroczystości na Placu Karola Marcinkowskiego.
Remont mostu i kładki na Wełnie w Obornikach wywołuje komentarze mieszkańców. Inwestycja za blisko 3,8 mln zł poprawi bezpieczeństwo, ale oznacza też utrudnienia.
Budowa nowoczesnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Obornikach zbliża się do zakończenia. To inwestycja, która w praktyce wpłynie nie tylko na sprawniejszą gospodarkę odpadami, ale także na poprawę jakości życia mieszkańców oraz standardów ochrony środowiska w całej gminie.
Pasażerowie komunikacji publicznej w Obornikach doczekają się toalety na dworcu. Burmistrz Obornik podpisał umowę na realizację zadania.
W Kowanówku trwa zbiórka na zakup defibrylatora AED przy świetlicy przy ul. Tarninowej 23. Do osiągnięcia celu wciąż brakuje środków. Organizatorzy apelują do mieszkańców o wsparcie.
Na 5 budynkach rogozińskich szkół pojawiły się defibrylatory AED. To efekt projektu zrealizowanego z Budżetu Obywatelskiego.