fbpx

Kolejne pieniądze na remont szatni przy Obrzyckiej 88

Gmina Oborniki otrzyma dofinansowanie w kwocie 100.000,00 zł na remnt kolejnych szatni.

11 marca Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyjął i ogłosił listy rankingowe wniosków zgłoszonych w ramach naboru na dofinansowanie zadań z zakresu programu „Szatnia na medal”. Gmina Oborniki otrzyma na modernizację dwóch szatni przy hali sportowej OCS 100 000,00 zł.

Kolejnym krokiem w uzyskaniu dofinansowania jest uzupełnienie dokumentacji. Ostateczne decyzje o przyznaniu środków będą podejmowane podczas sesji Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Przypominamy, że program jest skierowany do samorządów lokalnych i ma na celu poprawę warunków pomieszczeń szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych.

Gmina Oborniki dzięki pozyskanemu w poprzednich latach wsparciu finansowemu kompleksowo wyremontowała 4 szatnie w Szkole Podstawowej nr 4. W 2019 i 2020 roku udało się pozyskać ponad 175 tys. zł. w ramach programu „Szatnia na Medal”.

Aktualnie trwają procedury związane z modernizacją kolejnych szatni. Wybrana została już oferta na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej, a do 22 marca można składać oferty na remont pomieszczeń przy hali Obornickiego Centrum Sportowego w Obornikach ul. Obrzycka 88.