fbpx

Aquabellis w gronie Diamentów Forbesa 2021!

Spółka AQUABELLIS” znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa 2021” opublikowanego w miesięczniku Forbes luty 2021.

Ranking przedsiębiorstw został opracowany na podstawie szwajcarskiej metody wyceny firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 – 2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.
Na liście firm najszybciej zwiększającej swoją wartość, z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł w ostatnim roku obrachunkowym, „AQUABELLIS” Sp. z o.o. zajęła 4 miejsce w Województwie Wielkopolskim, a na liście ogólnopolskiej 57 miejsce.
Miesięcznik Forbes opracował zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce w trzech kategoriach, według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym:
• małe z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł,
• średnie z przychodem ze sprzedaży 50 – 250 mln zł,
• duże z przychodem ze sprzedaży ponad 250 mln zł.
W porozumieniu z redakcją „Forbesa” Bisnode Polska zebrał dane firm, które złożyły w terminie raporty do KRS za okres 2019 -2015. Na tej podstawie powstała tegoroczna lista blisko 15 tysięcy przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami.
 
Na liście znalazły się przedsiębiorstwa z 15% i większym rocznym wzrostem ich wartości.
forbes aquabellis