fbpx

Ruszyły prace nad projektem drogi Rogoźno-Owczegłowy (foto)

Gmina Rogoźno wraz z Zarządem Dróg Powiatowych rozpoczęły przygotowania do projektu przebudowy drogi powiatowej Rogoźno-Owczegłowy.

W środę 29 października odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządów rogozińskiego i powiatowego/ Celem było omówienie projektu przebudowy drogi Rogoźno-Owczegłowy. To już trzecia w tej kadencji droga powiatowa w Gminie Rogoźno (po drodze Tarnowo - Karolewo i drodze Rogoźno - Studzieniec) wytypowana przez burmistrza Szuberskiego i radnych RM do przebudowy. Podczas wizyty w terenie planowano wstępnie jej przebudowę z uwzględnieniem ścieżki pieszo-rowerowej. W tym roboczym spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, Wicestarosta Waldemar Cyranek, Przewodnicząca Rady Powiatu Renata Tomaszewska, Naczelnik Wydziału komunikacji Michał Cieciora, Dyrektor ZDP Marek Pilarski i kierownik Wydziału Inwestycyjnego w UM Paweł Andrzejczak.

Droga do miejscowości Owczegłowy jest już długo oczekiwaną inwestycją. Z wielkimi nadziejami oczekują jej nie tylko jej mieszkańcy, ale także wszyscy wypoczywujący na Ośrodku Sportu i Rekreacji.